Колодки гальмівні Valeo 882200
Колодки гальмівні DAF XF
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Valeo |
| Країна виробник | Франція |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | 882200 |
| Ширина | 247 мм |
| Висота | 109.5 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 950 ₴



