
Зарядна станція 3600w/3840wh LifePo4 Power Bank Type-C/USB/DC/AC
65 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: -
- +380 (96) 632-48-38
Портативна зарядна станція потужністю 3600Вт та ємністю 3840Втч є універсальним рішенням для забезпечення стабільного та автономного живлення. Вона оснащена довговічним акумулятором із батареєю LiFePO4 (літій-залізо-фосфат), що витримує понад 3000 циклів. Переваги батареї LiFePO4 - тривалий термін служби, безпека, швидка зарядка, широкий температурний діапазон (-30 ° C до +60 ° C), висока щільність енергії та екологічність. Станція працює безшумно. Станція є джерелом безперебійного живлення, що забезпечує стабільну роботу підключених пристроїв та захист ваших даних. Це ефективний, зручний та довговічний пристрій для автономного живлення, який забезпечує надійність та комфорт у будь-яких умовах.
Тип товару – зарядна станція
Тип акумулятора - LiFePo 4
Місткість батареї, Вт/год - 3840
Номінальне навантаження – 3600 W
Максимальне навантаження – 4600 W
Параметри входу – мережа змінного струму – 220В, 1100 Вт, 50 Гц, 10 А; порт для сонячних панелей, або зарядки від автомобіля – 500 Вт, 11.5-50 В, 10 А;
Параметри виходу – 3х портів змінного струму 2400 Вт (220 В);
2х порти USB-A QC 3.0: 5-12 В 18 Вт;
3х порти USB-C ПД-20 Вт 5-20 В;
1х порт USB-C ПД-100 Вт 5-20 В;
?
1х прикурювач 12 В 25 А;
25 DC5521 12 В 3 А;
Особливості - швидка зарядка
Зарядка станції - сонячна панель, прикурювач авто, мережа 230 В
Тривалість заряджання 2.5 hr
Кількість циклів – 3000+
Форма вихідного сигналу - Чиста синусоїда
Матеріал корпусу - Пластик
Час зарядки від мережі – 2.5 години
Час перемикання - UPS - 10 мс
Розміри 609× 475× 321 mm
Вага 43 кг
Чиста синусоїда;
Вогнезахист класу V-0;
Захист від перенапруги/перерозрядження/перевантаження/короткого замикання;
Температура заряду – від 0 до 45°C;
Температура розряду – від -10 до 45°C;
Мережевий кабель для заряджання;
Кабель для сонячних панелей;
Були в користуванні 3-4 місяці. Стан майже новий
Можлива відправка Нової Поштою. наложеним платежем або самовивіз з м.Вінниця
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядна станція |
| Ємність акумулятору | 3840 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія, Від генератора |
| Роз'єми | Type-C, USB Type-A, DC, XT60 |
| Вихідна напруга | 3600 В |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Вихідний струм | 10 мА |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Кількість розеток | 3 |
| Максимальна потужність W | 7200 |
| Довжина | 584 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 464 мм |
| Вага | 43 кг |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Стан | Вживані |
| Призначення | Універсальна |
| Тип (версія) розеток | Європейський |
| Особливості | Швидке заряджання батареї, З ручкою, З колесами |
| Цикли зарядки | 3000 |
| Місткість зарядної станції, Вт*год | 3840 |
| Вихідна потужність (загальна), Вт | 3600 |
- Ціна: 65 000 ₴

