
Колодки гальмівні (задні) BMW X5 (E70) 06-13/(F15/F85) 13-18/X6 (E71/E72) 08-14/(F16/F86) 14-19
1 157,36 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181685-202
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) BMW X5 (E70) 06-13/(F15/F85) 13-18/X6 (E71/E72) 08-14/(F16/F86) 14-19
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181685-202 |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6, 7-Series |
| Ширина | 122.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 123.1 мм |
| Висота | 58 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 59.2 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 157,36 ₴/комплект
