
Колодки гальмівні (передні) Renault Laguna II 01-07/Espace IV/Vel Satis 02-
1 089,19 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181533
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Renault Laguna II 01-07/Espace IV/Vel Satis 02-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181533 |
| Ширина | 155.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.3 мм |
| Висота | 71 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 68.2 мм |
| Товщина | 18.2 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Laguna |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 089,19 ₴/комплект
