
Колодки гальмівні (передні) MB Vito (W638) 96-03
805,27 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 141288
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) MB Vito (W638) 96-03
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 141288 |
| Ширина | 134.4 мм |
| Висота | 64.3 мм |
| Товщина | 20.9 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 805,27 ₴/комплект
