
Колодки гальмівні (задні) Ford Galaxy 00-06/Seat Alhambra 97-10/VW T4 90-03/Sharan 95-10 (+датчики)
742,01 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181393-700
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Ford Galaxy 00-06/Seat Alhambra 97-10/VW T4 90-03/Sharan 95-10 (+датчики)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181393-700 |
| Ширина | 94.9 мм |
| Висота | 51.2 мм |
| Товщина | 16.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Ford |
| Сумісність з моделлю | California, Sharan, Transporter, Galaxy, Alhambra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 742,01 ₴/комплект
