
Колодки гальмівні (передні) Fiat 500 07-/Panda 03-/Punto 93-10
647,95 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181018
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Fiat 500 07-/Panda 03-/Punto 93-10
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181018 |
| Ширина | 115 мм |
| Висота | 55.2 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | 10, Punto, 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 647,95 ₴/комплект
