
Колодки гальмівні (задні) Renault Megane IV/Scenic IV/Grand Scenic IV/Espace/Talisman 16-
1 244,96 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 182222-208
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Renault Megane IV/Scenic IV/Grand Scenic IV/Espace/Talisman 16-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 182222-208 |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Scenic, Megane |
| Ширина | 106.5 мм |
| Висота | 45.7 мм |
| Товщина | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 244,96 ₴/комплект
