
Колодки гальмівні (передні) Fiat Doblo 01-/10-/Opel Combo 12- (+датчики)
1 024,84 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181903
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Fiat Doblo 01-/10-/Opel Combo 12- (+датчики)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181903 |
| Ширина | 155.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.4 мм |
| Висота | 69.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 71.6 мм |
| Товщина | 20.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Opel, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Delta, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 024,84 ₴/комплект
