
Колодки гальмівні (передні) Renault Kangoo 08-
912,37 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181854
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Renault Kangoo 08-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181854 |
| Ширина | 131.1 мм |
| Висота | 62.2 мм |
| Товщина | 18.5 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 912,37 ₴/комплект
