
Колодки гальмівні (задні) Ford Galaxy 95-06/VW Sharan/Seat Alhambra 95-10/Ibiza 03-08 (+датчик)
821,50 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181387-700
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Ford Galaxy 95-06/VW Sharan/Seat Alhambra 95-10/Ibiza 03-08 (+датчик)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181387-700 |
| Ширина | 87 мм |
| Висота | 52.8 мм |
| Товщина | 17.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Ford |
| Сумісність з моделлю | Galaxy, Alhambra, Ibiza, Sharan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 821,50 ₴/комплект
