
Колодки гальмівні (передні) MB C-class (W203) 02-08/M-class (W163) 98-05/S-class (W220/W221) 98-13
904,25 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181389
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) MB C-class (W203) 02-08/M-class (W163) 98-05/S-class (W220/W221) 98-13
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181389 |
| Ширина | 119.1 мм |
| Висота | 71.5 мм |
| Товщина | 17.7 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, C-Class, SL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 904,25 ₴/комплект
