
Колодки гальмівні (передні/задні) Iveco Daily II/III/IV/V/VI/Line 89-
846,38 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 141208
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні/задні) Iveco Daily II/III/IV/V/VI/Line 89-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 141208 |
| Ширина | 164.7 мм |
| Висота | 66.6 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Power Daily, Daily |
Інформація для замовлення
- Ціна: 846,38 ₴/комплект
