
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Elantra/ i30/Veloster 11-/Kia Cee'd/Cerato 12-/Soul 09-
1 005,42 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 182029
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Elantra/ i30/Veloster 11-/Kia Cee'd/Cerato 12-/Soul 09-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 182029 |
| Ширина | 132.8 мм |
| Висота | 60 мм |
| Товщина | 17.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Veloster, Quoris, Cerato Koup, Soul, I30, Pro Ceed, Elantra, Ceed, Cerato |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 005,42 ₴/комплект
