
Колодки гальмівні (передні) Opel Omega A/B 86-03/Senator B 87-93
952,38 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 180989-700
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Opel Omega A/B 86-03/Senator B 87-93
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 180989-700 |
| Ширина | 129.9 мм |
| Висота | 64 мм |
| Товщина | 18.3 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Omega |
Інформація для замовлення
- Ціна: 952,38 ₴/комплект
