
Колодки гальмівні (передні) Citroen C3/C4 02-/Berlingo/Peugeot 307 98-11/Partner 01-08/207 06-15
778,75 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181429-701
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Citroen C3/C4 02-/Berlingo/Peugeot 307 98-11/Partner 01-08/207 06-15
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181429-701 |
| Ширина | 136.8 мм |
| Висота | 57.2 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 1007, 307, 206, 207, Xsara, C3, Berlingo, C4, Xsara Picasso, Partner |
Інформація для замовлення
- Ціна: 778,75 ₴/комплект
