
Колодки гальмівні (задні) MB M-class (W163) 98-05/Maserati Quattroporte V 04-
728,52 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181391
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) MB M-class (W163) 98-05/Maserati Quattroporte V 04-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181391 |
| Ширина | 76.6 мм |
| Висота | 65.6 мм |
| Товщина | 15.8 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Maserati |
| Сумісність з моделлю | Quattroporte |
Інформація для замовлення
- Ціна: 728,52 ₴/комплект
