
Колодки гальмівні (передні) Renault Trafic II/Opel Vivaro A/Nissan Primastar 01-
696,62 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 141315-701
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Renault Trafic II/Opel Vivaro A/Nissan Primastar 01-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 141315-701 |
| Ширина | 145 мм |
| Висота | 62.4 мм |
| Товщина | 18.4 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Interstar, Trafic, Primastar, Vivaro |
Інформація для замовлення
- Ціна: 696,62 ₴/комплект
