
Колодки гальмівні (передні) Citroen C-Crosser 07-/Mitsubishi Outlander/Pajero 98-/Lancer/L400 94-03
817,21 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181358
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Citroen C-Crosser 07-/Mitsubishi Outlander/Pajero 98-/Lancer/L400 94-03
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181358 |
| Ширина | 149.9 мм |
| Висота | 58.7 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | L400, Lancer, Space Wagon, Space Runner, C-Crosser, Outlander, Pajero, Pajero Sport, 4007 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 817,21 ₴/комплект
