
Колодки гальмівні (передні) Renault Clio 90-98/11/19/21 84-96/Peugeot 205/309 85-98 (+датчики)
632,27 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 180554-700
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Renault Clio 90-98/11/19/21 84-96/Peugeot 205/309 85-98 (+датчики)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 180554-700 |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 63.5 мм |
| Товщина | 18.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, 19, 20, Rapid, 25, 11, 21, Fuego, Clio, Super 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 632,27 ₴/комплект
