
Колодки гальмівні (задні) Subaru Forester/Impreza 08-/Legacy 03-14/Outback 03-/Toyota GT 12-
758,78 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181759
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Subaru Forester/Impreza 08-/Legacy 03-14/Outback 03-/Toyota GT 12-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181759 |
| Ширина | 110.4 мм |
| Висота | 37.7 мм |
| Товщина | 13.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Toyota, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, BRZ, Impreza, WRX, Legacy, Outback, GT 86, XV |
Інформація для замовлення
- Ціна: 758,78 ₴/комплект
