
Колодки гальмівні (передні) Mitsubishi Grandis 04-11/Pajero II-IV 90-/Mazda E2000/2200 88-03
758,78 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181374
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Mitsubishi Grandis 04-11/Pajero II-IV 90-/Mazda E2000/2200 88-03
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181374 |
| Ширина | 139 мм |
| Висота | 58.5 мм |
| Товщина | 15.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | e, Endeavor, Pajero, Proudia/Dignity, Grandis |
Інформація для замовлення
- Ціна: 758,78 ₴/комплект
