
Колодки гальмівні (передні/задні) VW Crafter/MAN TGE 16-
1 553,21 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 142284
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні/задні) VW Crafter/MAN TGE 16-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 142284 |
| Ширина | 163.6 мм |
| Висота | 67.4 мм |
| Товщина | 20.7 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Ford |
| Сумісність з моделлю | Crafter, Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 553,21 ₴/комплект
