
Колодки гальмівні (задні) Opel Omega A/B 86-03/Vectra B 95-03/Senator A/B 84-93
462,93 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 180692
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Opel Omega A/B 86-03/Vectra B 95-03/Senator A/B 84-93
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 180692 |
| Ширина | 61.8 мм |
| Висота | 61.3 мм |
| Товщина | 15.7 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Vectra, Omega |
Інформація для замовлення
- Ціна: 462,93 ₴/комплект
