
Колодки гальмівні (передні) Citroen Jumper/Fiat Ducato/Peugeot Boxer 06- (+датчик)
1 357,98 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 141803
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Citroen Jumper/Fiat Ducato/Peugeot Boxer 06- (+датчик)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 141803 |
| Ширина | 168.9 мм |
| Висота | 61.7 мм |
| Товщина | 19.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 357,98 ₴/комплект
