
Колодки гальмівні (задні) MB Sprinter (906) 411-519CDI/VW Crafter 30-35/30-50 06- (спарка)
1 174,68 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 141849
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) MB Sprinter (906) 411-519CDI/VW Crafter 30-35/30-50 06- (спарка)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 141849 |
| Ширина | 164.9 мм |
| Висота | 79.1 мм |
| Товщина | 20.7 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 174,68 ₴/комплект
