
Колодки гальмівні (задні) Toyota Corolla/Auris 06-14/IQ/Urban Cruiser 09-15/Prius 12-/Yaris 05-
729,61 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181899
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Toyota Corolla/Auris 06-14/IQ/Urban Cruiser 09-15/Prius 12-/Yaris 05-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181899 |
| Ширина | 98.6 мм |
| Висота | 42.5 мм |
| Товщина | 14.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Toyota, Aston Martin, Subaru |
| Сумісність з моделлю | IQ, Corolla, Auris, Prius, Trezia, Yaris, Cygnet |
Інформація для замовлення
- Ціна: 729,61 ₴/комплект
