
Колодки гальмівні (задні) Skoda Fabia 99-/VW Caddy/Golf 03-16/Passat B5 96-05/Polo 01- (+датчик)
718,77 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181593-703
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Skoda Fabia 99-/VW Caddy/Golf 03-16/Passat B5 96-05/Polo 01- (+датчик)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181593-703 |
| Ширина | 87 мм |
| Висота | 52.8 мм |
| Товщина | 17.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Lupo, Polo, Jetta, Fabia, Passat, Scirocco, Leon, Golf, Yeti, Eos, Ibiza, Altea |
Інформація для замовлення
- Ціна: 718,77 ₴/комплект
