
Колодки гальмівні (передні) Peugeot 206 98-/Peugeot 206+ 09-13/Peugeot 306 93-01
688,51 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181439-702
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Peugeot 206 98-/Peugeot 206+ 09-13/Peugeot 306 93-01
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181439-702 |
| Ширина | 131 мм |
| Висота | 47.3 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Xsara, 306, 206 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 688,51 ₴/комплект
