
Колодки гальмівні (передні) VW T5/Multivan V 03-15/Touareg 03-10 (+датчик)
1 150,89 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181778
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) VW T5/Multivan V 03-15/Touareg 03-10 (+датчик)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181778 |
| Ширина | 155.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.3 мм |
| Висота | 73.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 75 мм |
| Товщина | 18.2 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Touareg, Multivan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150,89 ₴/комплект
