
Колодки гальмівні (передні/задні) Ford Escort/Orion 80-90/Fiesta 81-97/Sierra 82-93
578,14 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 180329
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні/задні) Ford Escort/Orion 80-90/Fiesta 81-97/Sierra 82-93
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 180329 |
| Ширина | 151.3 мм |
| Висота | 46.1 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Сумісність з маркою | Ferrari, Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, 328 GTB, Mondial, 208/308, Orion, Puma, Fiesta, 328 GTS, Sierra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 578,14 ₴/комплект
