
Колодки гальмівні (задні) MB Vito/Viano (W639) 03- (+датчики)
903,16 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181676-701
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) MB Vito/Viano (W639) 03- (+датчики)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181676-701 |
| Ширина | 101.8 мм |
| Висота | 50.3 мм |
| Товщина | 18.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano |
Інформація для замовлення
- Ціна: 903,16 ₴/комплект
