
Колодки гальмівні (передні) Audi Q3 11-18/VW Passat B8 14-/Tiguan 07-/Sharan 10- (+датчик)
1 215,79 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181923
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Audi Q3 11-18/VW Passat B8 14-/Tiguan 07-/Sharan 10- (+датчик)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181923 |
| Ширина | 155.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.3 мм |
| Висота | 66.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 71.7 мм |
| Товщина | 20.7 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Tiguan, Sharan, Q3, Passat, Alhambra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 215,79 ₴/комплект
