
Колодки гальмівні (передні) Renault Megane III/Laguna III/Scenic III 08-/Clio 13- (WVA 24710/24826)
1 339,57 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181918
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Renault Megane III/Laguna III/Scenic III 08-/Clio 13- (WVA 24710/24826)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181918 |
| Ширина | 155.1 мм |
| Висота | 63.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 68.1 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna, Scenic, Clio, Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 339,57 ₴/комплект
