
Колодки гальмівні (задні) Audi A4/A6/A8 94-02/Audi 80 91-96/Audi 90 84-91/Audi 100/200 77-94
554,35 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 180784-700
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Audi A4/A6/A8 94-02/Audi 80 91-96/Audi 90 84-91/Audi 100/200 77-94
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 180784-700 |
| Ширина | 86.8 мм |
| Висота | 66.7 мм |
| Товщина | 16.6 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | 80, 100, Coupe, Quattro, A4, A6, A8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 554,35 ₴/комплект
