
Колодки гальмівні (передні) Seat Cordoba/Ibiza/Toledo 93-02/VW Caddy/Passat B2-B4 79-92/Golf 74-99
513,24 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 180460
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Seat Cordoba/Ibiza/Toledo 93-02/VW Caddy/Passat B2-B4 79-92/Golf 74-99
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 180460 |
| Ширина | 137.9 мм |
| Висота | 48.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 51 мм |
| Товщина | 19.7 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Cordoba, Toledo, Jetta, Scirocco, Golf, Passat, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 513,24 ₴/комплект
