
Колодки гальмівні (задні) Ford Connect/Focus 02-13/Renault Laguna/Megane/Espace/Opel Vectra C 02-
705,74 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181433
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Ford Connect/Focus 02-13/Renault Laguna/Megane/Espace/Opel Vectra C 02-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181433 |
| Ширина | 123.1 мм |
| Висота | 51.9 мм |
| Товщина | 16.4 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17 мм |
| Сумісність з маркою | Renault, Opel, Nissan, Ford, Saab |
| Сумісність з моделлю | Espace, Signum, Laguna, Tourneo Connect, Primera, C-Max, Transit Connect, 9-3, Vectra, Megane, Focus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 705,74 ₴/комплект
