
Колодки гальмівні (передні) Seat Cordoba/Ibiza/VW Caddy/Golf/Polo 91-04/Passat B3/B4 88-97
697,63 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181156-700
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Seat Cordoba/Ibiza/VW Caddy/Golf/Polo 91-04/Passat B3/B4 88-97
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181156-700 |
| Ширина | 118.8 мм |
| Висота | 69.6 мм |
| Товщина | 16.3 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Cordoba, Lupo, Toledo, Polo, Golf, Passat, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 697,63 ₴/комплект
