
Колодки гальмівні (передні) Nissan Almera 00-06/Primera 96-02
800,44 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181290-700
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Nissan Almera 00-06/Primera 96-02
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181290-700 |
| Ширина | 124 мм |
| Висота | 57.2 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Almera, Primera |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800,44 ₴/комплект
