
Колодки гальмівні (передні) Mazda 626 IV/V 91-02/MX-6 92-97/Ford USA Probe 93-98
796,07 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 180971-204
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Mazda 626 IV/V 91-02/MX-6 92-97/Ford USA Probe 93-98
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 180971-204 |
| Сумісність з маркою | Lexus, Mazda |
| Сумісність з моделлю | GS, 626, Probe, MX-6, Xedos |
| Ширина | 132.1 мм |
| Висота | 51.6 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
Інформація для замовлення
- Ціна: 796,07 ₴/комплект
