
Колодки гальмівні (задні) Renault Master III/Opel Movano B/Nissan NV400 10- (+датчик)(однокатковий)
1 137,86 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 142001
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Renault Master III/Opel Movano B/Nissan NV400 10- (+датчик)(однокатковий)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 142001 |
| Ширина | 128.6 мм |
| Висота | 59.5 мм |
| Товщина | 18.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 137,86 ₴/комплект
