
Колодки гальмівні (задні) Audi A3 08-13/A4/A6/A8 02-11/VW T5/Multivan V 03-15
915,64 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181674-204
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Audi A3 08-13/A4/A6/A8 02-11/VW T5/Multivan V 03-15
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181674-204 |
| Ширина | 116.1 мм |
| Висота | 59.1 мм |
| Товщина | 17.4 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Bentley |
| Сумісність з моделлю | Continental, Continental Flying Spur, Multivan, Flying Spur, A4, A3, A6, A8, Transporter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 915,64 ₴/комплект
