
Колодки гальмівні (передні) Mitsubishi Outlander 03-/Lancer 94-/Galant/Pajero 88-03/Peugeot 4007 07
736,63 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 140979
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Mitsubishi Outlander 03-/Lancer 94-/Galant/Pajero 88-03/Peugeot 4007 07
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 140979 |
| Ширина | 149.9 мм |
| Висота | 58.8 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Sigma, L200, L400, Lancer, Space Wagon, Space Runner, 3000 GT, 4007, Diamante, Galant, C-Crosser, Outlander, Eclipse, Pajero, Pajero Sport |
Інформація для замовлення
- Ціна: 736,63 ₴/комплект
