
Колодки гальмівні (передні) Audi A3/TT/Seat Leon/Skoda Octavia/VW Golf 96-10/Polo 05-09 (+датчик)
952,38 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181396
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Audi A3/TT/Seat Leon/Skoda Octavia/VW Golf 96-10/Polo 05-09 (+датчик)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181396 |
| Ширина | 156.3 мм |
| Висота | 74.1 мм |
| Товщина | 19.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20.6 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Polo, Toledo, A3, Octavia, Leon, TT, Golf, New Beetle, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 952,38 ₴/комплект
