
Колодки гальмівні (задні) Citroen Jumpy/Fiat Scudo/Peugeot Expert 07-
1 048,09 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 141823
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Citroen Jumpy/Fiat Scudo/Peugeot Expert 07-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 141823 |
| Ширина | 113.3 мм |
| Висота | 58.5 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumpy, Scudo, Expert |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 048,09 ₴/комплект
