
Колодки гальмівні (передні) Chevrolet Aveo/Kalos/Daewoo Kalos 03-
655,51 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181566
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Chevrolet Aveo/Kalos/Daewoo Kalos 03-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181566 |
| Ширина | 133.1 мм |
| Висота | 48.9 мм |
| Товщина | 17.6 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
Інформація для замовлення
- Ціна: 655,51 ₴/комплект
