
Колодки гальмівні (задні) Nissan Rogue 10-13/Opel Zafira C/Mokka 11-/Astra J/Chevrolet Cruze 09-
837,17 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181943
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Nissan Rogue 10-13/Opel Zafira C/Mokka 11-/Astra J/Chevrolet Cruze 09-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181943 |
| Ширина | 116.6 мм |
| Висота | 42.7 мм |
| Товщина | 16.3 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Astra, Cascada, Orlando, Volt, Zafira, Aveo, Cruze, Mokka |
Інформація для замовлення
- Ціна: 837,17 ₴/комплект
