
Колодки гальмівні (передні) Renault Kangoo/Logan/Clio 07-/Zoe/Duster/Dokker/Megane 12-/Nissan Micra
729,61 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181534-700
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Renault Kangoo/Logan/Clio 07-/Zoe/Duster/Dokker/Megane 12-/Nissan Micra
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181534-700 |
| Ширина | 116.4 мм |
| Висота | 52.4 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault, Nissan, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Note, Duster, Kangoo, Vesta, XRAY, Logan, Tiida, Clio, Megane, Micra, Sandero, Dokker, Largus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 729,61 ₴/комплект
