
Колодки гальмівні (задні) Opel Combo/Astra/Corsa/Meriva/Zafira 98-/Hyundai ix20/Kia Venga/Cee'd 10-
654,42 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181622-703
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Opel Combo/Astra/Corsa/Meriva/Zafira 98-/Hyundai ix20/Kia Venga/Cee'd 10-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181622-703 |
| Ширина | 95.4 мм |
| Висота | 42.6 мм |
| Товщина | 15.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Opel, Hyundai, Chevrolet, Kia |
| Сумісність з моделлю | Astra, Corsa, Viva, Zafira, Pro Ceed, Ceed, Meriva, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 654,42 ₴/комплект
