
Колодки гальмівні (задні) Nissan Rogue 07-13/Juke/Murano 08-/X-Trail 13-/Suzuki Grand Vitara 05-
806,91 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181901
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Nissan Rogue 07-13/Juke/Murano 08-/X-Trail 13-/Suzuki Grand Vitara 05-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181901 |
| Ширина | 105.5 мм |
| Висота | 39.5 мм |
| Товщина | 14.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan, Renault, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, 370Z, Quest, Juke, Q50, Koleos, Pathfinder, QX60, Teana, JX SUV, Elgrand, Tiida, EX, FX, G, Leaf, Grand Vitara, M37, M35, QX50, Q60, QX70, Murano, Sentra, X-Trail |
Інформація для замовлення
- Ціна: 806,91 ₴/комплект
